Kamila Łuczak

Kamila Łuczak

 
 

Kamila Łuczakkosmetolog, linergistka (permanent make-up artist)

Kosmetyka zawsze była jej pasją. W tym kierunku ukończyła uczelnię wyższą oraz liczne kursy, między innymi wizażu, makijażu permanentnego oraz z zakresu kosmetyki medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom swoich Pacjentów ale także, by wskazać nowe rozwiązania oraz zaproponować i wykonać optymalne zabiegi. Jest to zawód w którym się realizuje. Duża ilość stałych i zadowolonych klientów to wielka nagroda za staranność jaką wkłada w wykonywanie swojej pracy. W roku 2016 zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Laur Piękna i otrzymała tytuł najpopularniejszej kosmetyczki.

Justyna Maciejewska

Justyna Maciejewska

 
 

Justyna Maciejewskakosmetolog

Absolwentka studiów II stopnia kosmetologii na Collegium Medicum w Bydgoszczy. Wiedzę i doświadczenie zdobyła pracując w spa hotelowo-uzdrowiskowym, w Day spa oraz prowadząc własną działalność tj. gabinet kosmetologiczny. Bardzo lubi wykonywać zabiegi z zakresu laseroterapii, a także zabiegi dedykowane dla cer problematycznych. Jej celem jest sprawianie ludziom przyjemności, jednocześnie dbając o zdrowie i piękno ich skóry. Pragnie zapewnić naszym klientom wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na maksymalnie wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Beata Safaryn

Beata Safaryn

 
 

Beata Safarynkosmetolog

Absolwentka Akademii Pomorskiej w Słupsku. Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii medycznej.

Stawia na rozwój osobisty oraz stałe poszerzanie wiedzy, czynnie biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz śledzeniu artykułów naukowych. W pracy stawia na wysoką jakość wykonywanych zabiegów, efektywność oraz zadowolenie klientów.

Monika Koniewska

Monika Koniewska

 
 

Monika Koniewska recepcjonistka

Służy pomocą każdemu Klientowi. Uwilebia pracę z ludźmi, naszych gości zawsze wita serdecznym uśmiechem i pyszną kawą.

Marta Szarogroder

Marta Szarogroder

 
 

Marta Szarogrodermanager

Z wykształcenia prawnik i PRowiec, od wielu lat związana z branżą beauty, specjalizuje się w budowaniu wizerunku i kreowaniu marki. w Klinikach Lorenzo Coletti wspiera zespół w pozyskiwaniu klientów, budowaniu relacji z Klientami i propagowaniu pozytywnego wizerunku na rynku.